Kurumsal

Ev ve Ofisleri Temiz Olduğunda Daha Çok Seviyoruz

Temizlik, tarihin ilk çağlarından günümüze kadar yaşamın her alanında ihtiyaç duyulan ve zorunluluklar nedeniyle uygulanan bir kavram olarak var olsa da, dünyada temizlik sektörünün kavram olarak hayatımıza girmesinin üzerinden henüz 110 yıl geçti.

Kentleşme ve sanayileşmedeki hızlı gelişim, modern yaşamın her geçen gün değişen beklentiler oluşturmasıyla şekillendi. Tüm kavramların merkezinde yer alan insan. Gelişen teknolojiler, modern yaşam alanları, katlı dev plazalar ve yaşamın merkezinde yer alan sürekli değişen ve yükselen beklentiler. Gelişen teknolojiler ve yaşam alanlarının modernleşmesi, beraberinde daha yoğun bir tempo doğurmuştur. Gerek profesyonel yaşamda, gerekse bireysel yaşamda bazı hizmetlerin dışarıdan alınması kaçınılmaz olmuştur.


Kaliteli ve Deneyimli Personeller İle Çalışıyoruz.

Herdaim hizmetinizdeyiz. Firmamız 2018 yılında Cavidan KORKMAZ tarafından kurulmuş olup, Ev Ofis İşyeri Fabrika vb Temizlik sektörüne öncülük etmektedir. Firmamızda personelimiz güler yüzlü, eğitimli, bu alanda deneyimli, hijyen ve yıkama eğitimleri başarı ile tamamlamış ve sertifikalara sahip Karadeniz de bulunan tek işletmedir.

Sektörün gelişim süreçlerini yakından takip ederek, gelişen beklentileri karşılayacak profesyonel servisleri, hizmet kalite standartlarından ödün vermeden üretmeye devam etmiştir. Nitelikli iş gücü kaynaklarının eğitimlerle güncel sektörel bilgilerle donatılması, tercih edilen firma kimliğini oluşturmuştur.

Şimdi Deneyin ve Personelinizi Çağırın 0(534) 796 21 52